Czarnków - oficjalna strona miasta - archiwum aktualności

Noteć Czarnków - sekcja triathlonu odnosi sukcesy (15.04.2004 8:53:47)
Dnia 21 marca w Przemysławiu koło Krzeszyc odbył się XXI Bieg "Śladami wiosny" ogólnie wzięło w nim udział blisko 150 zawodników. Nie zabrakło również zawodników Noteci Czarnków, którzy dobrze spisali się w tych zawodach. W kategorii M20 zwyciężył Rufin Jarka, w tej samej grupie wiekowej 6 miejsce zajął Łukasz Wasyłyk, dobrze spisał się również pełniący od tego roku funkcje trenera sekcji triathlonu Janusz Dubiel zajmując w kategorii M30 czwarte miejsce.

Jeszcze lepiej zawodnicy Noteci spisali się 3 kwietnia w Sulęcinie podczas XVIII Crossu Sulęty, na dystansie 5km zwyciężył zdecydowanie Rafał Błoch, który minął linie mety tuż przed Rufinem Jarka i Marcinem Jaskowskim (AZS AWF Gorzów Wlkp.). Bardzo dobrze spisał się debiutujący w barwach Noteci Damian Bajan, który uplasował się na szóstym miejscy w klasyfikacji generalnej a w kategorii M20 zajął 4 miejsce. na 8 miejscu w kategorii M20 bieg ukończył Łukasz Wasyłyk.

Kolejne zawody już 18 kwietnia w Wałczu, gdzie odbędzie się tradycyjny Wałecki Bieg Uliczny na dystansie 10km.