Czarnków - oficjalna strona miasta - archiwum aktualności

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ AMATORÓW O PUCHAR DYREKTORA OSiR w CZARNKOWIE, 28 lipca 2002 r. (31.07.2002 11:27:27)
28 lipca 2002 r. odbył się turniej siatkówki plażowej amatorów o puchar dyrektora OSiR w Czarnkowie. Zwyciężyli Przemysław Górka i Michał Pankau z Piły, drugie miejsce zajęli Krystian Liszkowski i Marek Sygnecki z Czarnkowa, a trzecie Paweł Kwaśny i Leszek Kochanek z Piły. Zwycięzcy otrzymali puchar Dyrektora OSiR oraz za pierwsze trzy miejsca wręczono nagrody pieniężne. Uczestnikami tych zawodów mogli być tylko zawodnicy nieposiadający ważnych kart zawodniczych przez ostatnie 4 lata. W regulaminowym czasie do zawodów zgłosiło się 9 drużyn. Jedna z nich została wykluczona, ponieważ jeden z jej zawodników posiadał kartę PZPS. Zawody rozgrywano po jednym secie do 21 pkt., w dwóch grupach każdy z każdym. Z grupy wychodziły po dwa zespoły, które grały ze sobą na krzyż tzn. jedna drużyna z grupy A grała z drugą drużyną z grupy B i odwrotnie. Dodatkowo rozegrano mecz o 3-cie miejsce.
11 sierpnia odbędzie się OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA CZARNKOWA. Zawodnicy (powyżej 15 roku życia) mogą zgłaszać drużyny do rozgrywek w terminie do 11 sierpnia do godz. 9:30. Rozpoczęcie zawodów o godz. 10:00. Informacji udziela biuro OSiR w Czarnkowie, ul. Nowa 8, tel. (067) 255-26-95.