Czarnków - oficjalna strona miasta - archiwum aktualności

Kolejne sukcesy czarnkowskich lekkoatletów (27.09.2004 12:16:16)
25 września w Gorzowie Wlkp. odbył się EKO Bieg na dystansie 5 km bez podziału na kategorie wiekowe najlepiej z naszych reprezentantów spisała się Malwina Hanelt (Noteć Czarnków), która zajęła 3 miejsce. Ulegając dwóm reprezentantkom Międzychodu Danucie Pietruszyńskiej oraz Jolancie Czyżniewskiej.

Wśród mężczyzn zwyciężył Józef Podbereski (Gudzisz) przed Krzysztofem Kochanem (Międzyrzecz) oraz Marcinem Jaskowskim (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Kilka tygodni wcześniej również w Gorzowie odbył się XV Bieg Solidarności na dystansie 10 km. Pogoda tego dnia dopisała toteż nic dziwnego, że na starcie pojawiło się blisko 100 zawodników z całej Polski. W kategorii Open zwyciężył Łukasz Balcer (Rolbud Pleszew) wyprzedzając Józefa Podbereskiego reprezentującego Gudzisz oraz pierwszego z naszych reprezentantów Adama Musiała z Krzyża Wlkp. 2 miejsce w kategorii M40. Bardzo dobrze spisali się kolejni zawodnicy z naszego regionu 3 miejsce w kategorii M20 zajął Rufin Jarka (Noteć Czarnków), 4 miejsce w kat. M30 zajął Janusz Dubiel (Noteć Czarnków), w kategorii M50 3 miejsce zajął Adam Wróblewski z Wielenia, 15 miejsce w kat. M20 wywalczył Błażej Kamiński (Wieleń), w tej samej kategorii 17 był Robert Mendyk a na 20 uplasował się Łukasz Wasyłyk (obaj Noteć Czarnków). Bardzo dobrze spisał się Józef Wrona z Wielenia zajmując 3 miejsce w kategorii M60.

Wśród kobiet zwyciężyła Danuta Pietruszyńska z Międzychodu kończąc bieg przed Katarzyną Laskowską (Trójka Sulechów) oraz Malwiną Hanelt (Noteć Czarnków)

dodano przez.: promocja@czarnkow.pl

© Urząd Miasta Czarnków - promocja@czarnkow.pl.
Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019.
Optymalizacja dla MS Internet Explorer wersja 5.0 i nowsze, NetScape Navigator 4.5 i nowsze.
Strona kodowa ISO-8859-2. Zalecana rozdzielczość 800x600.