Czarnków - oficjalna strona miasta - archiwum aktualności

Noteć znów zwycięża (8.11.2004 12:26:00)
Noteć znów zwycięża

6 listopada w Gorzowie Wlkp. Odbyły się XIV Narodowe Biegi Niepodległości na dystansie 5km, które są jednocześnie kolejną eliminacja Grand Prix województwa lubuskiego w biegach. Pogoda tego dnia nie dopisało mimo to na starcie zjawiło się blisko 100 biegaczy z całej Polski. Dystans 5 kilometrów najszybciej pokonał Rufin Jarka (Noteć Czarnków) 15:12 wyprzedzając Adama Musiała (Krzyż Wlkp.) 15:19 oraz Marcina Jaskowskiego (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 15:23. Wśród kobiet zwyciężyła Danuta Pietruszyńska (Bielsko) 17:31 pokonując Agnieszkę Ząbek (Polkowice) 18:49 oraz Gurgul Justynę (Lubusz Słubice) 18:55. Z pozostałych reprezentantów naszego powiatu na szóstym miejscu ukończył zawody Janusz Dubiel (Noteć Czarnków) 1miejsce w kategorii M30, dziewiątą pozycję zajął Stefan Helwich (Wieleń) 2 miejsce w kategorii M40. Piąte miejsce w kategorii OPEN kobiet zajęła Malwina Hanelt (Noteć Czarnków)a 4 miejsce w kategorii do lat 29.

INFO: MICHU

dodano przez.: promocja@czarnkow.pl

© Urząd Miasta Czarnków - promocja@czarnkow.pl.
Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019.
Optymalizacja dla MS Internet Explorer wersja 5.0 i nowsze, NetScape Navigator 4.5 i nowsze.
Strona kodowa ISO-8859-2. Zalecana rozdzielczość 800x600.